فروشگاه اینترنتی ابزار الات

فروشگاه اینترنتی ابزار الات

 فروشگاه اینترنتی ابزار الات

ماکینا تاکیم (برند مشهور سه گل) تاسیس در سال ۱۹۵۶ میلادی متخصص در تولید ابزار برشی صنعتی, با محصولاتی شامل :

  • انواع مته قلاویز حدیده برقو
  • قلم های برش
  • انواع اره فلز بری وچوب بری
  • تیغه های برش و خرد کن فایبر گلاس
  • تیغه های مخصوص خرد کن چغندر قند و نیشکر

کلیه ابزارهای طبق نقشه در پیچیده ترین شکل ممکن تهیه می شوند. این کارخانه نام آورترین و سرامد کارخانجات ابزار برشی ترکیه میباشد .

این کمپانی درون ۴۰ الی ۴۵ روز اعم ابزار های استاندارد را با هر حجم  و هر نوع ابزار مخصوص طبق نقشه را درون ۶۰ الی ۷۰ روز تولید و تحویل میدهد. متریال مورد استفاده در کمپانی سه گل (MAKINATAKIM) تماماً از کمپانی مشهور Bohler اتریش میباشد و بامجموعه کارخانجاتی  بی نظیر و فوق العاده نوین و امروزی با ترکیب بسیار زیبای مهندسی ساز ساخته شده است.
در اوخر  سال ۲۰۱۵میلادی مشتمل برماشین آلات مدرن و مشهوری از کمپانی های یونکر و والتر آلمان و کوره های سخت کاری در خلاُ از کشور ایتالیا ودیگر ماشین آلاتی از برندهای مشهور جهان ، همچنین با داشتن متخصصین بسیار زبده ، بی اغراق در زمره بهترین های دنیا در زمینه ابزار برشی می باشد.

همکاری فولاد ساز برجسته جهان (BOHLER ) با کمپانی MAKINA TAKIM و تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته وبروز و همچنین تنوع در تولید این مهم را باعث شده که بتواند به اکثر کشورهای صنعتی جهان صادرات داشته باشد با این توصیفات  نمایندگی این کمپانی بزرگ ، برگ زرین شرکت پراگ میباشد .

منبع:  فروشگاه اینترنتی ابزار الات صنعتی پراگ

به اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *